Ataşehir Koltuk Yıkama

Koltuklar evlerin en önemli eşyalarıdır ve yoğun şekilde kullanılmaktadır. Birçok durum kirlenmeleri ve lekelerin oluşmasını sağlamaktadır. Koltukların düzenli olarak silinmesi bile tam olarak temizlenmesini sağlayamaz. Bu nedenle profesyonel ekipmanların kullanımı ile detaylı şekilde yıkanmaları gerekmektedir. Ataşehir’da evlerde bulunan koltukların yerinde yıkanması konusunda firmamız profesyonel şekilde hizmetler sunmaktadır. Ataşehir koltuk yıkama işlemlerini özel koltuk yıkama makineleri ile yapan firmamız tam bir temizliğin sağlanması için özel anti bakteriyel temizlik malzemelerini kullanmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile evlerinizde koltuklarınızı kısa sürede tam bir temizliğe ulaşana kadar yıkamakta ve sizlere ilk günkü gibi teslim etmekteyiz.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

İşyerlerinde Koltuk Yıkama

Evler yanında ofisler ve birçok farklı sektörde çalışan işyerlerinde de koltuklar bulunmaktadır. Farklı kumaş türlerinde olan bu koltukların yıkanmasında da firmamız sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır. İşyerlerinde oldukça yoğun şekilde kullanılan koltuklarda çeşitli inatçı lekeler oluşabilir. Firmamız yaptığı yıkama işleminde tüm lekelerin çıkmasını sağlamaktadır. Sizlerin memnuniyetini her zaman öncelikli hedefi olarak gören firmamız Ataşehir koltuk yıkama hizmetlerinde üç aşamalı bir yıkama uygulamaktadır. Koltukların ıslatılması ile lekelerin kabarması sağlanmaktadır. Ardından yapılan fırçalama ile lekelerin çıkartılması sağlanır. Yapılan vakum işlemi ile koltukların temizlenmesi sağlanmaktadır. Bu işlemler koltuğun tam olarak temizlenmesi ve lekelerin tam olarak çıkması sağlanana kadar sürmektedir.

Özel Ekipmanlarla Koltuk Yıkama

Her zaman %100 memnuniyetinizi kazanmayı başaran firmamız profesyonel çalışmaları ile koltuklarınızın ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlamaktadır. Farklı türlerde kumaşların kullanıldığı koltuklarınızda bu kumaşla uygun yıkama işlemleri ile temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Ataşehir koltuk yıkama hizmetimiz ile evlerinizde ve işyerlerinizde hijyenin tam olarak sağlanması mümkün olacaktır. Koltukların temizliğinin birçok açıdan önemi büyüktür ve özellikle çocuk olan evlerde koltuk temizliklerine daha fazla özen gösterilmektedir.

Firmamız kullandığı özel temizlik malzemeleri ile sizlerin sağlığını koruyarak tam ve başarılı bir temizlik sağlamaktadır. Bakanlık onaylı temizlik malzemelerini kullanan firmamız profesyonel koltuk yıkama makineleri ve deneyimli ekibi ile sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Koltuklarınızın düzenli olarak yıkanması firmamızın uygun fiyatlı hizmetleri ile sağlanabilmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA