Çekmeköy Koltuk Yıkama

Koltuklar, evlerimizde ve ofislerimizde gerek görsel gerekse konfor açısından üst düzey verim sunan mobilyalardır. Fakat kirlenmeye, lekelenmeye son derece müsaittirler. Üzerlerine dökülen herhangi bir sıvıyı, meyveyi ve diğer bütün artıkları hemen kendilerine bulaştırırlar. Bunun sonucunda ortaya hoş olmayan görüntüler çıkar. Sadece görüntü itibariyle çirkinleşmekle kalmaz zamanla bakteri oluşumuna da maruz kalırlar. Süngerli yapıları dolayısıyla kötü bakterileri besler etrafa kötü koku ve hastalık yaymaya başlarlar. Bütün bunları ortadan kaldırarak sağlıklı biçimde koltukları kullanmaya devam edebilmek için Çekmeköy Koltuk Yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlemlerinin özel ekipmanlar, deterjanlar ve uzman kişilerce yapılması gerekir. Yanlış ve bilinçsiz müdahale koltukları temizlemekten ziyade yıpratır. Ömürlerini kısaltır.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Anti Koltuk Yıkama

Firmamız Çekmeköy Koltuk Yıkama alanında 20 yıla yakın süredir hizmet veriyor. Çekmeköy’ün her semtine hizmetlerini ulaştırarak evlerde, ofislerde tertemiz ve hijyenik koltukların ortaya çıkmasını sağlıyor. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon mesafesindeyiz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz söz verilen gün ve saatte adresinize gelecek, dakikalar içinde koltuklarınız tertemiz yapıp kullanımınıza sunacaktır.

Koltuk, kanepe veya çekyatlarınız için en ideal temizlik hizmetini firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Firmamız, deri, kumaş ya da kadife koltuk döşemelerinizin malzemesi her ne olursa olsun en doğru çözümleri üretiyor. Anti bakteriyel doğal deterjanlar kullanıyoruz. Temizlik ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı onaylı olup çocuklarınızın, bebeklerinizin sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayacak niteliktedir. İşlemlerimiz sonunda koltuklarınız hem tertemiz olmakta hem de hijyenik hale gelmektedir.

Sağlıklı Koltuk Yıkama Hizmeti

Çekmeköy Koltuk Yıkama hizmetlerimizi üç aşamada gerçekleştiriyoruz. Islatma, fırçalama ve vakumlama evrelerinden oluşan koltuk yıkama işlemlerimizde özel makineler tercih ediyoruz. Koltuklarınızı derinlemesine temizliyor, fırçalıyoruz. Fırçalama, koltuklardaki lekelerin sorunsuz çıkmasını sağlasa da büyük emek gerektirdiği için birçok işletme bunu yapmaz. Dolayısıyla yüzeysel bir temizlik yapmış olur.

Vakumlama işlemlerimiz sayesinde koltuklarınızın içinde herhangi bir nem, ıslaklık kalmasını önleriz. Yüksek çekim güçlü makinelerle yaptığımız bu işlem uygulanmadığı taktirde koltuklarınız zamanla koku yapabilir. İçten içe çürüyebilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA