Kadıköy Koltuk Yıkama

Firmamız 20 yıla yaklaşan tecrübesini Kadıköy Koltuk Yıkama alanında müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Yılların tecrübesi ve deneyimini dinamik kadromuzla birleştiriyor, her zaman daha iyiyi ve daha moderni uygulamalarımızda müşterilerimize sunuyoruz. Kaliteli bir yaşam alanı sunmak adına en güvenilir çözümleri üretiyoruz.

Koltuk yıkama uygulamalarımızı yerinde yapıyor, evlerinize, iş yerlerinize gelerek koltuklarınızı başarılı biçimde temizliyoruz. Bunun için Kadıköy hangi mahallesinde olursanız olun bir telefon mesafesindeyiz. Arayıp randevu alabilir, profesyonel koltuk yıkama talebimde bulunabilirsiniz. Akabinde ekiplerimiz söz verilen gün ve saatte adresinizde olacak, başarılı biçimde koltuklarınız dakikalar içinde temizleyeceklerdir.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Koltuk Yıkama Aşamaları

Kadıköy Koltuk Yıkama işlemlerimizde en modern koltuk yıkama makinelerini kullanıyoruz. Son sistem makinelerimizde anti bakteriyel ürünler kullanıyoruz. Ürünlerimiz sağlık bakanlığı onaylı olup insan sağlığına uygundur. Bebeklerinize ve çocuklarınıza herhangi bir zararı dokunmaz. Temizlenen bölgeler görüntü itibariyle olduğu gibi bakteriler itibariyle de bütün mikroplarından arındırılmış olur.

Firma olarak koltuk yıkama işlemlerimizi üç aşamada gerçekleştiriyoruz. Öncelikle anti bakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımımızla koltuk kumaşının ıslatılmasını sağlıyoruz. 5 dakika kadar kirlerin ve lekelerin çözülmesini bekliyoruz.

İkinci aşama koltuk yıkamanın en önemli kısmıdır. Yani fırçalama. Bu aşamada koltuk kumaşında en ufak bir kir, leke, koku kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede kirler koltuk kumaşlarından ayrılır. Birçok firma koltuk yıkama işlemlerinde fırçalamanın zahmetli olmasından dolayı bu işlemi uygulamaz. Oysa fırçalanmayan koltuklar tam olarak temizlenmez ve temizlik kısa süreli olur.

Üçüncü aşama vakumlamadır. Vakumlama özel ekipmanlarla yapılır. Eğer vakumlama sağlıklı yapılmazsa koltuklar ıslak kalır. Zamanla nemlenerek koku ve kusma yapabilir. Vakumlama işlemi suyun berraklaşmasına kadar devam eder. Gerektiği kadar işlem tekrar edilir.

Anti Bakteriyel Koltuk Yıkama

Kadıköy Koltuk Yıkama hizmetlerimizde gerek kir ve lekelerinden gerekse kötü kokularından arındırıyoruz. Profesyonel ekibimiz en modern ekipman ve makinelerle çalışırlar. Yaşı her ne olursa olsun koltuklarınızı tertemiz hale getirirler. Deri koltuklarınız, kumaş koltuklarınız veya kadife koltuklarınız için en doğru çözümleri üreterek tertemiz hale getirirler.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA