Sultanbeyli Koltuk Yıkama

Koltuklar onlarca farklı model ve renk alternatifiyle her zevke hitap eder. Evlerde, ofislerde konforlu bir kullanım sunarken yaşam alanlarının dekorasyonu üzerinde de büyük pay sahibidirler. Fakat kirlenmeye son derece müsaittirler. Kirlenerek estetik görünümlerini kaybederler. Temizlenmedikleri taktirde çay, kahve, yemek lekeleriyle birlikte kumaş dokusunda deforme meydana gelerek koltukların kullanım ömrü azalır. Etrafa kötü koku ve hastalık yaymaya başlar. Bütün bunlardan kurtulmanı ve koltukları güvende tutmanın yolu, koltuk yıkama işleminden geçmektedir. Firmamız Sultanbeyli Koltuk Yıkama alanında 20 yıla yakın süredir hizmet veriyor. Kaliteli ve güvenilir çözümler üreterek bölge halkının en çok tercih ettiği işletme oluyor.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Anti Bakteriyel Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemlerini evlerinizde, ofislerinizde kendi imkanlarınızla yapmanız imkansızdır. Yapacağınız uygulamalar kimi zaman yüzeysel temizlik yerine geçerken kimi zaman daha büyük problemler doğurur. Lekelerin daha da yayılıp derinlemesine işlemesini sağlar ya da deforme olmasına yol açar. Dolayısıyla Sultanbeyli Koltuk Yıkama işlemlerinde özel makineleri ve deterjanların kullanılması gerekir. İşin profesyonellerince uygulamaların yapılması gerekir.

Firmamız deneyimli kadrosuyla koltuk yıkama işlemlerini kusursuz şekilde yerine getiriyor. Doğal deterjanlar kullanıyoruz ve deterjanlarımızın tamamı sağlık bakanlığı onaylı olup çocukların, bebelerin sağlığı için uyumludur. Kuvvetli temizlik sağlarken ürünlerinizi yıpratmaz ve anti bakteriyel temizlik sunar. Koltuklarınızda derinlemesine bakteri temizliği yaparak uzun yıllar hijyenik şekilde kullanabilmenize imkân oluşturur.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuklar, kanepeler, çekyatlar birbirinden farklı kaplamalarla, kumaşlarla üretilmektedir. Bunların her birisinin özellikleri farklılık gösterebilir. Bu yüzden koltuk yıkama işleminin ilk aşaması, koltukların türüne göre temizlik yöntemi belirlemedir. Deri, kadife, kumaş vb. özelliklere göre profesyonel kadromuz tarafından yıkama yöntemi ve temizlik malzemesi belirlenir.

Oksijen bazlı deterjanlarımızla koltuklar ıslatılır ve bir süre bekletilip fırçalanır. Fırçalama, koltuklardaki lekelerin, kirlerin yumuşamasını sağlar. Özenle yapılması gereken fırçalama, koltuk yıkamanın en zorlu noktalarından birsidir. Ardından yüksek çekiş gücüne sahip vakumlama makinesi ile bütün koltuk vakumlanır. Her hangi bir ıslaklık kalması koltuklarda bakteri oluşumuna, kötü koku oluşumuna ve çürümeye sebep olabilir. Firmamız en güvenli Sultanbeyli Koltuk Yıkama çözümlerini başarıyla uygulamaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA