Tuzla Koltuk Yıkama

Firmamız çok uzun yıllardır Tuzla Koltuk Yıkama hizmetlerini profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir. Ancak bu hizmet yıllar içerisinde büyük değişimler göstermiş ve günümüzde teknoloji ile uyumlu bir hale gelmiştir. Kirlenen koltuklarda tekrar gündelik kullanımın sağlıklı şekle döndürülmesi için kaliteli bir hizmet sunulması mantığı ile firmamız hizmet yöntemlerini geliştirmektedir.

Son yıllarda kullanılmakta olan buharlı makine ve özel kimyasallar ile ilgili bilgi almak için 365 gün firmamız ile görüşebilirsiniz. Tüm mikroorganizmalara karşı antibakteriyel temizlik oluşturan bu özel kimyasallar, Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu için çocukların sağlığına zarar vermeden ve koltuk yapısını bozmadan temizlik sağlar. Ayrıca yapılan temizlik koltuğun kumaş yapısını bozmadan, en derin noktadaki kirleri dahi söküp atabilmektedir.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Koltuk Yıkama İle Nasıl Temizlik Yapılır?

Evinizde kullandığınız koltuklarda kendi uyguladığınız işlemlerle tam olarak etkili bir temizlik sağlayamazsınız. Örneğin, koltukta kimyasal ürünler ve bez ile silme sağladığınızda, koltuk aşınır ve yüzeysel bir temizlik sağlanır. Ancak bu temizlik firmamızın sunduğu Tuzla Koltuk Yıkama işlemi kadar nitelikli ve avantajlı bir yapı göstermez.

Çünkü firmamız sizlerden gelen siparişler üzerine profesyonel ürün ve ekipmanlar ile adresinize ulaşır ve yerinde koltuk yıkama gerçekleştirir. Koltuk incelendikten sonra kumaş yapısı ve mobilya yapısına göre sistemler seçildikten sonra yıkama işlemi sağlanır. Tekli koltuk, ikili koltuk, kanepe, çekyat gibi her üründe uzman bir şekilde hizmet sunulur.

Koltuk Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evlerde kullanılan koltuklar takım, tekli, köşe takımı, L takım veya çekyat gibi seçenekler oluşturabilir. Bu seçeneklerin tümü aynı nitelikli Tuzla Koltuk Yıkama hizmetleri ile temizlenebilir. Ancak yapılacak temizlik işlerinde koltuğun türü ve boyutları temizleme fiyatlarını değiştirecektir.

Özenle seçtiğiniz koltuk yıkama hizmetleri gündelik hayatınıza avantaj katarken, ekonomik bir fırsat oluşturacaktır. Bu nedenle yıl boyunca hangi koltukta olursa olsun, firmamıza ulaşarak koltuklar hakkında bilgi verebilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. İlçe genelinde en uygun rakamlar ile bu hizmetleri alabilir ve koltuklarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde sağladığımız hizmetlerde firmamız 7/24 hizmet standardı oluşturmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA