HAKKIMIZDA

DEMİR KOLTUK YIKAMA

Temizlik, yaşam alanlarının sağlıklı ve huzurlu bir yapıya sahip olması için en temel ihtiyaçtır.

Temizliğin sağlanması için ev sahipleri her ne kadar titiz ve düzenli bir yapıya sahip olsa da bazı işlemler profesyonel hizmetler ile gerçekleştirmelidir!

Koltuk, halı ve yatak gibi ev eşyalarında temizliğin sağlıklı şekilde elde edilmesi için mutlaka yıkama hizmetleri gereklidir. Yıkama hizmetleri firmamızın profesyonel bir yapı ile yıllardır sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Sektörel gelişmeleri ve teknik imkanları standartların üstünde yapılar ile takip eden firmamız, tüm hizmetlerde müspet sonuçlar oluşturmaktadır.

Demir Koltuk Yıkama firması olarak faaliyete başladığımız günden bu yana öncelikle halı yıkama sonrasında profesyonel sistemler ile yerinde koltuk ve yatak yıkama hizmetleri gerçekleştirdik. Günümüzde halen devam eden bu hizmetlerimiz, daha gelişmiş bir yapı ile fabrikamızda el değmeden halı yıkama ve işletmelerde yerinde halı yıkama gibi avantajlar da oluşturmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETİMİZ

Rakamlar Başarımızı Gösteriyor.

0
Koltuk Yıkama
0
Halı Yıkama
0
Yatak Yıkama

İstanbul’un en yenilikci, en titiz ve işine aşık tek firması olarak anılmak istiyoruz!

koltuk yıkama

Hizmet temelinde müşteri memnuniyetini esas olarak gören firmamız, temizlik hizmetleri için kapsamlı araştırmalar ve geliştirmeler sağlamaktadır. Her zaman yeni sistemleri, daha kalıcı sonuçları ve sağlıklı işlemleri araştırmaya devam ediyoruz. İlk günden bu yana ekibimizi daha büyük bir yapıya kavuştururken, uzman personelleri ve disiplin yapısını korumaya özen gösteriyoruz.

koltuk temizleme

Demir Koltuk Yıkama olarak daima en kaliteli ürünlerle anti-bakteriyel ve hijyenik temizlik gerçekleştirirken, her zaman organik malzemeleri kullanıyoruz. Yaşam alanlarında aranan huzurun sağlanması için amacımız modern, güvenilir ve müşteri odaklı bir hizmet sunmaktır. Bilhassa müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için hangi hizmet türü talep edilirse edilsin, ekonomik rakamlar sunulmasına dikkat edilmektedir.

7/24 yıkama hizmeti için, +90 546 643 3231 ,numaralı telefonu arayabilirsiniz.

7/24 Koltuk Yıkama Hizmeti İçin Bizi Arayın!

Hızlı ARA