Pendik Koltuk Yıkama

Koltuklar, insanların yaşam ve çalışma alanlarında en çok kullanılan eşyalar arasında yer almaktadır. Yoğun şekilde kullanılan işyerleri, ofisler ve çocukların bulunduğu evlerde koltukların kirlenmesi ve lekeler oluşması normal olarak görülmektedir. Kirlenen ve lekeler oluşan koltuklar için herkesin aklına silmek gelmektedir. Ancak koltukların silinmesi döşemelerine zarar verebileceği için pek tavsiye edilmemektedir. Pendik Koltuk Yıkama firması olarak kirlenen koltuklarınız için en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Yoğun şekilde kullanılan koltuklarınızın ilk günkü temizliğine kavuşması için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Kirli ve Lekeli Koltuklar İçin Yıkama

Pendik Koltuk Yıkama sizler için en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Kirlenmiş olan koltuklarınız için yerinde koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır. Koltuk yıkama işlemleriniz için özel makineler ve deterjanlar ile işlem yapılmaktadır. Koltuk yıkamak için özel olarak tasarlanmış olan makineler ile yapılan yıkama koltukların içlerine kadar ulaşmış olan kir ve tozları temizlemektedir. Güçlü motoru ile yıkama işlemi sonrasında koltukların iyi şekilde durulanmasını sağlayacaktır. Özel yıkama başlıkları sayesinde koltukların ara kısımları da ideal şekilde temizlenecektir. Koltuk yıkama işlemi için özel olarak üretilmiş olan deterjanlar ile yapılan yıkama işlemi sayesinde koltuklardaki lekeler kolay şekilde çıkacaktır. Yıkama işleminin bitmesi sonrasında koltuklarınız güzel kokular yayacaktır. Firmamız uzman ekibi ile yaptığı yıkama işlemi ile sizlere sorunsuz bir işlem garantisi vermektedir. Koltuklarınızın leke ve kirlerden kurtulurken döşemeleri zarar görmez.

Her Çeşit Koltuk İçin Yıkama İşlemi

Pendik Koltuk Yıkama firmamız koltuk türünüz ne olursa olsun sorunsuz temizlik garantisi sunmaktadır. Günümüzde farklı türlerde koltuk çeşitleri kullanılmaktadır. Özellikle döşeme seçenekleri oldukça geniştir. Deri, kadife, kumaş ve benzeri seçenekler koltuklar için çok fazla kullanılmaktadır. Bu koltuk çeşitlerinin tamamı kir ve leke durumu ile karşı karşıyadır. Firma olarak farklı koltuk çeşitleri için yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızın çeşidi ne olursa olsun en iyi şekilde yıkanmasını istiyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yerinde koltuklarınız yıkanarak taşıma işlemine gerek kalmadan tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz. Yıkanan koltuklarınızı yeterli süre havalandırdığınızda kullanıma hazır hale gelecektir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA