Sancaktepe Koltuk Yıkama

Koltuk, ev yaşantısının en çok kullanılan mobilya ürünleri arasında yer alır. Gün boyunca televizyon izlemek, sohbet etmek, uyumak, dinlenmek ve yemek gibi birçok eylem koltuk kullanılarak gerçekleştirilir. Bu nedenle evlerde en çok kirlenen eşyalardan birisi de koltuklardır. Koltuklarda bu kirlenme mikroorganizma birikmesine neden olacağı için sağlıklı kullanım amacı ile Sancaktepe Koltuk Yıkama hizmetleri sunulmaktadır.

Koltuk temizliği son yıllarda profesyonel bir yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle koltuklarınızın yeteri kadar temiz olduğunu düşünmüyorsanız, acil bir durum olursa veya profesyonel temizlik istiyorsanız, Gökkuşağı Halı Yıkama firması olarak size hizmet veriyoruz.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamız profesyonel yapısı sayesinde Sancaktepe Koltuk Yıkama hizmetlerini özel bir işlem yöntemi ile sağlamaktadır. Bu işlem için bizzat yerinde temizlik hizmeti gerçekleştirilir. Çünkü firmamız bu işlemi gerçekleştirmek için son sistem buharlı ve vakumlu makineler kullanmaktadır. Ayrıca yıkama işlemlerinde kullanılan özel bitkisel deterjanlar, mikroorganizma, leke ve kir sökmek için en özel yapıyı sağlamaktadır.

Her yıl koltuklarınızı temiz bir şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız, periyodik şekilde koltuk yıkama hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız ile yaptığınız görüşme sonrasında anlaşılan gün ve saatte evinize gelen ekiplerimiz, profesyonel olarak yerinde yıkama işlemi gerçekleştirir. Bir koltuk takımı için yaklaşık olarak 90 dakika gibi bir süre yıkama işleminin tamamlanması için yeterli olmaktadır.

Koltuk Yıkama Her Üründe Sağlanabilir?

Koltuk üretilirken; kumaş kaplama, deri kaplama veya kadife kaplama gibi işlemler gerçekleştirilir. Firmamızın gerçekleştirdiği Sancaktepe Koltuk Yıkama hizmeti tüm bu kaplama türlerinde uygun temizlik sağlamaktadır. Buharlı temizleyiciler sayesinde kumaş üzerinde tüm lekeler sökülürken, parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilir.

Firmamız her koltuğun hassas kaplama yapısına göre yıkama işlemlerini doğru yöntemlerle gerçekleştirir. Bu sayede yapılan her işlem mutlak şekilde temizlik oluşturmaktadır. Uzun yıllardır bu hizmetleri veren firmamız, Sancaktepe ilçesinin onlarca mahallesinde yüzlerce müşterimiz için antibakteriyel temizlik sağlamıştır. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olarak seçilmiş bu sistemler yıkama işlemleri sırasında bebek ve çocukların hiçbir şekilde zarar görmeyeceği bir yapı oluşturmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA