Üsküdar Koltuk Yıkama

Koltuklar mobilya çeşitlerinin içerisinde en yoğun şekilde kullanılanlarından bir tanesidir. Çok farklı alanlarda kullanılabilmesi ve oldukça rahat olmaları sayesinde koltuk modelleri çok çabuk şekilde kirlenebilmektedir. Üzerinde lekeler oluşan, toz toplayan ve kötü kokular sinen koltukların temizlenmesi gerekmektedir. Kötü görüntüye sahip olan kirli koltuklar hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılmayacak hele gelmektedir. Koltuk temizliği için koltukların silinmesi yeterli olmayacaktır. Hatta koltuk silme işlemi kir ve tozların koltuk döşemesinin daha derinlerine inmesine neden olacaktır. Bunun engellenmesi ve koltukların tamamen temizlenmesi için yıkama işleminin uygulanması gerekir. Üsküdar Koltuk Yıkama olarak koltuklarınızın tertemiz olması için yıkama hizmeti sunmaktayız. Kirli, tozlu ve lekeli koltukların temizlenmesi için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

koltuk-yikama (6)
koltuk-yikama (9)

Garantili Temizlik ve Leke Çıkartma

Üsküdar Koltuk Yıkama sizlere garantili temizlik hizmeti sunmaktadır. Kirlenmiş ve lekeler ile dolmuş olan koltuklarınız için sunulan garanti ile lekelerden ve kirden kurtulmanın yolu sunulmaktadır. Firmamız koltuk yıkama işlemlerini özel makine ile gerçekleştirmektedir. Koltuk yıkama makinesi güçlü bir motora ve özel uçlara sahiptir. Güçlü motoru sayesinde yapılan yıkama işleminde koltuklarda bulunan kir ve tozu söküp atar. Lekelerin de çıkartılmasını sağlayan makineler sayesinde oldukça iyi sonuçlar alınmaktadır. Koltukların dar kısımlarında kullanılmak üzere tasarlanmış olan uçları sayesinde de koltukların her alanı iyi şekilde yıkanmaktadır. Ayrıca koltuk temizleme işlemi için özel olarak üretilmiş olan deterjanlar ile yapılan temizlik koltuklarınızın daha temiz olmasını sağlamaktadır. Lekelerin ve kirlerin çıkartılması etkisinin yanı sıra güzel kokusu ile beğeneceğiniz bir temizlik sizi beklemektedir.

Yerinde Özel Temizlik İşlemi

Üsküdar Koltuk Yıkama koltuklarınız için yerinde yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınızın yıkanması ve temizlenmesi için yerinden hareket ettirilmesine dahi gerek yoktur. Bulunduğu yerde özel makinesi ile yapılan yıkama işlemi sayesinde koltuklarınız zarar görmeden temizlenir. Taşınabilir makine sistemi ile eviniz ya da işyerinizde koltuklarınızı temizletebilirsiniz. Hızlı ve sorunsuz işlem garantisi sunan bu hizmetimiz sizler için özel olarak sunulmaktadır. Koltuklarınızın ilk günkü temizliğine kavuşabilmesi için bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Temizlenen koltuklarınız kuruduktan sonra kullanıma hazır hale gelir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı ARA